Dotaz: měla jsem manžela v nemocnici pro bolest na hrudníku. Srdeční infarkt byl vyloučen.

Odpověď: Ohledně kořene aorty záleží na velikosti a její dynamice (růstu).

Vstoupit do poradny

 
 

Poradna lékaře

Položit dotaz do poradny

* Jméno: 
* E-mail: 
* Otázka: 
* Kontrolní kód (opište): 

Nalezeno 43 záznamů z celkového počtu 43, zobrazeny 1. - 5.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9 

miloslav hejhal
Dobry den,je mi 65.let a pri preventivni prohlidce mi lekar zjistil selest na srdci,byl jsem poslan na echo a lekarka mi zdelila,ze mam zrejme vrozenou vadou-dvojcipa chlopen,potize vcelku nemam,ale pri slapani na kole se obcas zadycham,jinak delam vse bez problemu,za 14.dni jdu na vysetreni s hadickou,prosim jake mam asi vyhlidky,mam strach z pripadne operace dekuji za odpoved.
Dotaz čeká na odpověď
Viera
Dobry den, nedavno mi v kardiologickej ambulancii diagnostikovali aortalnu chlopnovu regurgitaciu lahku, max. do II. st., mitralna a trikups.regurgitacia lahka., max. I. plus. Zaujima ma, aka by mala byt moja zivotosprava. Doteraz som sportovala, chodila behavat, plavat, na zumbu. Neviem si predstavit svoj zivot bez sportu. Mam 55 rokov. Vdaka za odpoved.
Dotaz čeká na odpověď
Janovcová Anna
Dobrý den, mám k Vám velkou prosbu. Bylo by možné u Vás zajistit konzultaci a případně objednat mého bratra k vyšetření? Bratr trpí smíšenou polyneuropatií, etio CIDP + diabetická s akceleraci ethylismem a nikotinismem. Děkuji moc za odpověď. S pozdravem A. Janovcová
Dotaz čeká na odpověď
Jindráková
Dobrý den, ráda bych poděkovala celému týmu lékařů včetně sestřiček II. kardiovaskulární chirurgii za náročnou operaci mého manžela.
Děkujeme za zpětnou vazbu.
MICHAL
Dobry den vim žeto sem asi nepatří ale musímeto napsat poděkování a profesionalita personálu super zde v severočeském kraji někteří lékaři i sestry rozlišují a jsou rasisti pacienta do slova straší při vyšetření, píšou nepravdivé údaje o zdravotním stavu . Zejména poděkování MUDr.Mitáš a personálu vfn v Praze kardiovaskulární chirurgie ambulance .poděkování za přístup profesionalitu a upřímnost děkujeme. A pokud mate někdo problémy s lékaři ze severočech obraťte se natuto ambulanci
Děkujeme za zpětnou vazbu.

prof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc.
přednosta klinikyprof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc. přednosta kliniky

 

Vítám Vás na našich nových webových stránkách. Věřím, že umožní naši vzájemnou komunikaci jak s odbornou veřejností, tak i s jednotlivými pacienty.

Celý text

Objednání na kliniku

 

Telefonicky: 224 969 490
nebo se objednejte online

Akce kliniky