Dotaz: měla jsem manžela v nemocnici pro bolest na hrudníku. Srdeční infarkt byl vyloučen.

Odpověď: Ohledně kořene aorty záleží na velikosti a její dynamice (růstu).

Vstoupit do poradny

 
 

Poradna lékaře

Položit dotaz do poradny

 * Jméno: 
 * E-mail: 
 * Otázka: 
 * Kontrolní kód (opište): 

Nalezeno 60 záznamů z celkového počtu 60, zobrazeny 6. - 10.

 1  [ 2 ]  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

zbranek
Dobrý den ,tak mi před měsícem začal palec se barvit do bíla , brní .. takový stav 2-3x za den. ,v nemocnici si mě nechali tyden že je to snad někde ucpane sono nohou ok,ekg ok , nikdy jsem žadne problémy neměl sportuji spoustu pohybu ....po 14 dnech fraxiparinu přechazím na warfarim někdy pochybuju o teto lečbě...paleček stále brní a jde do běla i když ne tak moc .. pomahá koupel v teplé vodě..tak nevím co dál?..
Dotaz čeká na odpověď
Gianna
I\'ll put him on ventolin by gsk In an inquest in England, the Southampton Coroner\'s Court heard that Janet Veal was found in the kitchen of her isolated home after neighbours raised concerns that they had not seen her for a long time.
Dotaz čeká na odpověď
Steven
Where\'s the nearest cash machine? kamagra how it works If we want to reign in the excesses of modern institutions, we need to stop rehashing the tired debates of the 20th century that pit private greed against people\'s utopia, in one telling, and the failure of planned economies against the fiction of perfect markets in the other. In practice, strong public and private institutions create tensions essential to healthy economic ecosystems.
Dotaz čeká na odpověď
Alexis
Is there ? buy viagra online united states She seemed only to be a mouthpiece in her Homeland Security job. Maybe they want that in California too or maybe she gets to do something in that job to make things better. I think she has gotten lots of her high level jobs because she can talk without getting excited. Has anyone ever seen more than one expression on her face via a news camera?
Dotaz čeká na odpověď
Tobias
Sorry, I ran out of credit https://www.drugonsale.com levitra The Houston-based luxury store also offers a \"Diamond Experience,\" which, at .85 million, includes a 25-carat rough diamond, a trip to the London offices of De Beers diamond specialists, a meeting with a craftsman to cut and polish the gem, a session with a jewelry designer to create its setting, and a visit to Africa, where the stone was mined.
Dotaz čeká na odpověď

prof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc.
přednosta klinikyprof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc. přednosta kliniky

 

Vítám Vás na našich nových webových stránkách. Věřím, že umožní naši vzájemnou komunikaci jak s odbornou veřejností, tak i s jednotlivými pacienty.

Celý text

Objednání na kliniku

 

Telefonicky: 224 969 490
nebo se objednejte online

Akce kliniky