Dotaz: měla jsem manžela v nemocnici pro bolest na hrudníku. Srdeční infarkt byl vyloučen.

Odpověď: Ohledně kořene aorty záleží na velikosti a její dynamice (růstu).

Vstoupit do poradny

 
 

Vyhledávání


 Hledej  

Nalezeno 58 záznamů z celkového počtu 58, zobrazeny 1. - 5.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Jiří
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Jak rozeznat utržený sval od namoženého/natrženého? Včera jsem si při posledním cviku (treninku prsou) dal cvik s osou (tyčí) nad hlavu a chytla mě křeč v prsním svalu, okamžitě jsem musel přestat, ten večer jsem ledoval. Deformaci ani hematom či modřiny tam nevidím. Ráno po práci mě to ale zase trochu více chytlo (asi kvůli práci) a mám tak nějak přes den pořád křeče v prsnímu svalu, ztuhlost citím od středu prsa až jakoby k ramennímu kloubu a prso je od úrazu celé citlivé, když píšu na počítači, tak to trochu citím, ale žádná extra bolest (akorát ta ztuhlost), nic co by mě právě mělo hnát okamžitě k doktoru. Natáhnout ruku dokážu nahoru i do strany (upažit). Dokážete to posoudit či alespon říct, zda při utržení je vždy viditelná deformaci či jen hematom/modřina, čímž bych si potvrdil, že je to jen max natržené a chce to pár dní klid? Ten den bylo prso možná trochu více zvětšené, nyní to nepoznám. Zatím to mažu ma stmi (Olfen, konská mast) Díky.
Dotaz čeká na odpověď
Františka
Dobrý deň, na palci na nohe sa mi urobil zarastený necht. Lekár mi tam dal nejakú sponu, chcela som sa opytat aká je približná doba ked tu sponu musím mať pod nechtom. Ďakujem
Dotaz čeká na odpověď
Míla
Dobrý den, mám od 9/2018 trombózu pravé dolní končetiny, sraženinu mám v třísle a céva do malé pánve je ucpaná. Uživám Xarelto 20 mg, Detralex 2xdenně. Jak probíhá chirurgické odstranění sraženiny a jaká je doba hospitalizace, když nejsou komplikace. Pokud na chirurgické odstranění nepůjdu, jaká jsou rizika a co bude s tou ucpanou cévou, rozpustí se sraženina sama, za jak dlouho? Děkuji
Dotaz čeká na odpověď
zbranek
Dobrý den ,tak mi před měsícem začal palec se barvit do bíla , brní .. takový stav 2-3x za den. ,v nemocnici si mě nechali tyden že je to snad někde ucpane sono nohou ok,ekg ok , nikdy jsem žadne problémy neměl sportuji spoustu pohybu ....po 14 dnech fraxiparinu přechazím na warfarim někdy pochybuju o teto lečbě...paleček stále brní a jde do běla i když ne tak moc .. pomahá koupel v teplé vodě..tak nevím co dál?..
Dotaz čeká na odpověď
Gianna
I\'ll put him on ventolin by gsk In an inquest in England, the Southampton Coroner\'s Court heard that Janet Veal was found in the kitchen of her isolated home after neighbours raised concerns that they had not seen her for a long time.
Dotaz čeká na odpověď

prof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc.
přednosta klinikyprof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc. přednosta kliniky

 

Vítám Vás na našich nových webových stránkách. Věřím, že umožní naši vzájemnou komunikaci jak s odbornou veřejností, tak i s jednotlivými pacienty.

Celý text

Objednání na kliniku

 

Telefonicky: 224 969 490
nebo se objednejte online

Akce kliniky