Dotaz: měla jsem manžela v nemocnici pro bolest na hrudníku. Srdeční infarkt byl vyloučen.

Odpověď: Ohledně kořene aorty záleží na velikosti a její dynamice (růstu).

Vstoupit do poradny

 
 

Vyhledávání


 Hledej  

Nalezeno 64 záznamů z celkového počtu 64, zobrazeny 1. - 5.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Jonathon
Could you give me some smaller notes? http://wallpapers.in.net wallpaper bergerak “Already things on Titan were hard to explain. This makes it even worse,” says study coauthor Doug Hemingway, a planetary geophysicist at the University of California, Santa Cruz. “It deepens the mystery of a very strange body.”
Dotaz čeká na odpověď
Sammy
A few months http://yuvututube.fun yuvutu Official statistics confirm these missing billions. Myanmar produced more than 43 million kg of jade in fiscal year 2011/12 (April to March). Even valued at a conservative 0 per kg, it was worth .3 billion. But official exports of jade that year stood at only million.
Dotaz čeká na odpověď
Carter
Jonny was here lolita fix During a stop in New Brunswick on Friday, Canadian Prime Minister Stephen Harper expressed his condolences to the family of the boys and said the federal government would review what happened to determine whether it should play a role in the regulation of exotic pet shops.
Dotaz čeká na odpověď
Werner
Have you got a telephone directory? pictures children\'s underwear girls \"Most of Egypt\'s military assistance is captured by the U.S.defense industry that provides the platforms, maintenance andspare parts to Egypt,\" said Jeffrey Martini, a Middle Eastanalyst at the RAND Corporation think tank.
Dotaz čeká na odpověď
Leona Skokankova
Dobrý den.Jsem po operaci žlučniku. Dostala jsem koliku a zjistili pomoci ercp, že tam zustal kaminek v pahýlu od žlučniku.Zavedli stent. Za 2 mesice se ho pokusi znovu vytahnout kdyby se posunul níže, když ne tak operace. Tak bych chtela vědet jak probíha operace jestli to dělaji laparoskopiciky a jestli se s tim setkáváte.Děkuji.
Dotaz čeká na odpověď

prof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc.
přednosta klinikyprof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc. přednosta kliniky

 

Vítám Vás na našich nových webových stránkách. Věřím, že umožní naši vzájemnou komunikaci jak s odbornou veřejností, tak i s jednotlivými pacienty.

Celý text

Objednání na kliniku

 

Telefonicky: 224 969 490
nebo se objednejte online

Akce kliniky