Dotaz: měla jsem manžela v nemocnici pro bolest na hrudníku. Srdeční infarkt byl vyloučen.

Odpověď: Ohledně kořene aorty záleží na velikosti a její dynamice (růstu).

Vstoupit do poradny

 
 

Poradna lékaře

Položit dotaz do poradny

 * Jméno: 
 * E-mail: 
 * Otázka: 
 * Kontrolní kód (opište): 

Nalezeno 60 záznamů z celkového počtu 60, zobrazeny 16. - 20.

 1  2  3  [ 4 ]  5  6  7  8  9  10  11 

jaroslav
Dobrý den,chtěl bych se zeptat mam nahodně zjištěnou bikuspidalní ao chlopen 2 stupně , chlopen jinak jemna skoro nejsem nemocen jak velka je tíže tohoto stupně dělaji mi TTE JICNOVE ECHO špatně hodnotitelna regurgitace přes stěnu děkuji mějte se hezy jaroslav
Dotaz čeká na odpověď
Olina
Dobrý večer, je mi 26 let. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli jsou extrasystoly nebezpečné. Často pociťuji nepříjemné \"přeskočení\" srdce, jako by se mi na chvilku zastavilo a potom jednou nebo dvakrát silně bouchne, někdy 2-3x za den, někdy častěji.Vždy mně to dosti vystraší. Srdce jsem vyšetřené měla, vše normální. Ani na 3 denním holtru se nic nezachytilo (trvale sin. rytmus). Všude se píše, že se to nijak neléčí, protože to má každý a není to nebezpečné, ale je to opravdu tak? Nemůže to třeba spustit nějakou závažnější arytmii, např. fibrilaci komor, nebo nějak srdce poškodit? Měla jsem EKG, EKG holter, Echo v r. 2016, vše normální. Děkuji za odpověď.
Dotaz čeká na odpověď
miloslav hejhal
Dobry den,je mi 65.let a pri preventivni prohlidce mi lekar zjistil selest na srdci,byl jsem poslan na echo a lekarka mi zdelila,ze mam zrejme vrozenou vadou-dvojcipa chlopen,potize vcelku nemam,ale pri slapani na kole se obcas zadycham,jinak delam vse bez problemu,za 14.dni jdu na vysetreni s hadickou,prosim jake mam asi vyhlidky,mam strach z pripadne operace dekuji za odpoved.
Dotaz čeká na odpověď
Viera
Dobry den, nedavno mi v kardiologickej ambulancii diagnostikovali aortalnu chlopnovu regurgitaciu lahku, max. do II. st., mitralna a trikups.regurgitacia lahka., max. I. plus. Zaujima ma, aka by mala byt moja zivotosprava. Doteraz som sportovala, chodila behavat, plavat, na zumbu. Neviem si predstavit svoj zivot bez sportu. Mam 55 rokov. Vdaka za odpoved.
Dotaz čeká na odpověď
Janovcová Anna
Dobrý den, mám k Vám velkou prosbu. Bylo by možné u Vás zajistit konzultaci a případně objednat mého bratra k vyšetření? Bratr trpí smíšenou polyneuropatií, etio CIDP + diabetická s akceleraci ethylismem a nikotinismem. Děkuji moc za odpověď. S pozdravem A. Janovcová
Dotaz čeká na odpověď

prof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc.
přednosta klinikyprof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc. přednosta kliniky

 

Vítám Vás na našich nových webových stránkách. Věřím, že umožní naši vzájemnou komunikaci jak s odbornou veřejností, tak i s jednotlivými pacienty.

Celý text

Objednání na kliniku

 

Telefonicky: 224 969 490
nebo se objednejte online

Akce kliniky