Dotaz: měla jsem manžela v nemocnici pro bolest na hrudníku. Srdeční infarkt byl vyloučen.

Odpověď: Ohledně kořene aorty záleží na velikosti a její dynamice (růstu).

Vstoupit do poradny

 
 

Poradna lékaře

Položit dotaz do poradny

 * Jméno: 
 * E-mail: 
 * Otázka: 
 * Kontrolní kód (opište): 

Nalezeno 52 záznamů z celkového počtu 52, zobrazeny 11. - 15.

 1  2  [ 3 ]  4  5  6  7  8  9  10  11 

Nicolas
Do you like it here? http://xnxx-xxnx.in.net/ xnxx. In the May-July period, Kindles accounted for 17 percent of all tablets sold in the U.S., compared with 48 percent for Apple’s iPad and 8 percent for Samsung’s Galaxy line, according to NPD.
Dotaz čeká na odpověď
Kaitlyn
I\'d like to transfer some money to this account http://lamalinks.fun/ lama nudes The attack occurred at Camp Bastion, a British-run NATO air base in Helmand province that adjoins Camp Leatherneck, a vast U.S. facility that serves as the NATO headquarters for southwestern Afghanistan. Because Leatherneck does not have a runway, the Marines use Bastion as their principal air hub in the country. Several hundred Marines live and work on the British side, and dozens of U.S. helicopters and fixed-wing aircraft are parked there.
Dotaz čeká na odpověď
Jeffry
I\'m on work experience http://thisav.fun/ thisav.com The move to a flat-rate state pension, from April 2016, will see the end of the current two-tier system for any future savings - where those who qualify receive basic state pension and additional state pension (S2P or SERPS), which tops this up to its final level.
Dotaz čeká na odpověď
Jindráková
Dobrý den, ráda bych poděkovala celému týmu lékařů včetně sestřiček II. kardiovaskulární chirurgii za náročnou operaci mého manžela.
Děkujeme za zpětnou vazbu.
MICHAL
Dobry den vim žeto sem asi nepatří ale musímeto napsat poděkování a profesionalita personálu super zde v severočeském kraji někteří lékaři i sestry rozlišují a jsou rasisti pacienta do slova straší při vyšetření, píšou nepravdivé údaje o zdravotním stavu . Zejména poděkování MUDr.Mitáš a personálu vfn v Praze kardiovaskulární chirurgie ambulance .poděkování za přístup profesionalitu a upřímnost děkujeme. A pokud mate někdo problémy s lékaři ze severočech obraťte se natuto ambulanci
Děkujeme za zpětnou vazbu.

prof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc.
přednosta klinikyprof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc. přednosta kliniky

 

Vítám Vás na našich nových webových stránkách. Věřím, že umožní naši vzájemnou komunikaci jak s odbornou veřejností, tak i s jednotlivými pacienty.

Celý text

Objednání na kliniku

 

Telefonicky: 224 969 490
nebo se objednejte online

Akce kliniky