Dotaz: měla jsem manžela v nemocnici pro bolest na hrudníku. Srdeční infarkt byl vyloučen.

Odpověď: Ohledně kořene aorty záleží na velikosti a její dynamice (růstu).

Vstoupit do poradny

 
 

Poradna lékaře

Položit dotaz do poradny

 * Jméno: 
 * E-mail: 
 * Otázka: 
 * Kontrolní kód (opište): 

Nalezeno 51 záznamů z celkového počtu 51, zobrazeny 11. - 15.

 1  2  [ 3 ]  4  5  6  7  8  9  10  11 

Kaitlyn
I\'d like to transfer some money to this account http://lamalinks.fun/ lama nudes The attack occurred at Camp Bastion, a British-run NATO air base in Helmand province that adjoins Camp Leatherneck, a vast U.S. facility that serves as the NATO headquarters for southwestern Afghanistan. Because Leatherneck does not have a runway, the Marines use Bastion as their principal air hub in the country. Several hundred Marines live and work on the British side, and dozens of U.S. helicopters and fixed-wing aircraft are parked there.
Dotaz čeká na odpověď
Jeffry
I\'m on work experience http://thisav.fun/ thisav.com The move to a flat-rate state pension, from April 2016, will see the end of the current two-tier system for any future savings - where those who qualify receive basic state pension and additional state pension (S2P or SERPS), which tops this up to its final level.
Dotaz čeká na odpověď
Jindráková
Dobrý den, ráda bych poděkovala celému týmu lékařů včetně sestřiček II. kardiovaskulární chirurgii za náročnou operaci mého manžela.
Děkujeme za zpětnou vazbu.
MICHAL
Dobry den vim žeto sem asi nepatří ale musímeto napsat poděkování a profesionalita personálu super zde v severočeském kraji někteří lékaři i sestry rozlišují a jsou rasisti pacienta do slova straší při vyšetření, píšou nepravdivé údaje o zdravotním stavu . Zejména poděkování MUDr.Mitáš a personálu vfn v Praze kardiovaskulární chirurgie ambulance .poděkování za přístup profesionalitu a upřímnost děkujeme. A pokud mate někdo problémy s lékaři ze severočech obraťte se natuto ambulanci
Děkujeme za zpětnou vazbu.
Ilona
Dobrý den, měla jsem manžela v nemocnici pro bolest na hrudníku. Srdeční infarkt byl vyloučen. Zjistili mu, že má při zátěži vysoký tlak a při monitoraci mu byly zjištěny rovněž 3 komorové extrasystoly. Dále byl nalezen malý defekt síňového septa a lehce zvětšený kořen aorty. Taky podezření na Marfanův syndrom. Manželovi bude 40 let, váží 80 kg, měří 198 cm. Můžete mi sdělit závažnost po vyšetření a jak dále postupovat? Děkuji, Ilona
Na základě daných informací se zřejmně jedná o nevýznamný defekt síňového septa. Ten sám o sobě nepředstavuje velké riziko. Ohledně kořene aorty záleží na velikosti a její dynamice (růstu). Takové pacienty sledujeme v ambulanci chlopenních vad na II. interní klinice. Pokud máte zájem o objednání, zavolejte prosím na náš sekretariát a nechte na sebe kontaktní číslo. Děkujeme.

prof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc.
přednosta klinikyprof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc. přednosta kliniky

 

Vítám Vás na našich nových webových stránkách. Věřím, že umožní naši vzájemnou komunikaci jak s odbornou veřejností, tak i s jednotlivými pacienty.

Celý text

Objednání na kliniku

 

Telefonicky: 224 969 490
nebo se objednejte online

Akce kliniky